Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 25.02-28.02

Tym razem kino Siemowit proponuje premierowe seanse Potwornej rodzinki 2, komedię romantyczną Miłość jest blisko oraz klimatyczny dreszczowiec Guillermo del Toro Zaułek koszmarów.

Potworna rodzinka 2 to kontynuacja animacji z 2017 roku. Rodzina Sielskich ponownie straszy - tym razem celem staje się próba uratowania przyjaciół z rąk łowczyni potworów. Kolorowa komedia dla całej rodziny!

Miłość jest blisko to komedia romantyczna dobrze skrojona pod Walentynki, które nastapiły dokładnie trzy dni po premierze. Natalia i Adam znają się od dziecka. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. Są sąsiadami, korzystają wspólnie z pomieszczeń w swoich mieszkaniach, a ich sypialnie dzieli tylko cienka ściana. Natalia pragnie mężczyzny, najlepiej opiekuńczego domatora, który byłby oparciem dla niej i jej syna. Adam po rozwodzie szuka silnych emocji i najchętniej wybrałby się do Amazonii. Wreszcie każde z nich poznaje kogoś odpowiadającego ich oczekiwaniom. Ale czy rzeczywiście znajdą w tych znajomościach prawdziwą miłość? Występują m.in.: Wojciech Solarz, Weronika Książkiewicz, Olga Bołądź i Grzegorz Małecki w rolach głównych, a zatem aktorzy dobrze znani polskiej publiczności.

Zaułek koszmarów z Bradleyem Cooperem w roli głównej to historia mężczyzny, który z pomocą tajemniczego małżeństwa posiadającego niezwykłe zdolności (widzenie przyszłości, telepatia) odwraca swój los i osiąga sukces. Nic w życiu nie przychodzi łatwo, dlatego sytuacja prędzej czy później będzie musiała się odmienić. Nie ma tu jednak miejsca na nudę - reżyserem jest bowiem Guillermo del Toro, autor pamiętnego Labiryntu fauna, trzech Hobbitów i oskarowego Kształtu wody. Dla fanów reżysera pozycja obowiązkowa!

  • Kino Siemowit 25.02-28.02

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt