Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

  • Ulotka Gostynin na weekend

Turystyka i atrakcje turystyczne Gostynina

Zapraszamy Państwa do malowniczo położonych terenów nad brzegiem rzek: Skrwy Lewej i Osetnicy,. Czyste środowisko naturalne oraz bogactwo fauny i flory niezaprzeczalnie tworzą sprzyjające warunki dla turystów szukających odpoczynku i relaksu poprzez kontakt z przyrodą. Takie możliwości daje nam Gostynin – miasto często nazywane „Zielonymi Płucami Mazowsza” położone w centralnej Polsce, w odległości 120 km na zachód od Warszawy.

  • Wielokulturowy Gostynin

Miniszlak Wielokulturowego Gostynina

Projekt „Wielokulturowy Gostynin” jest projektem historyczno-edukacyjnym dotyczącym lokalnego środowiska naszego miasta. Przypomina o wielokulturowym Gostyninie z jego przeszłości. Jest to dla nas lekcja szacunku wobec tych, którzy byli i są „inni”, ze względu na swoją narodowość, język czy konfesję.

  • Ulotka Szlak Turystyczny Zachodniego Mazowsza

Szlak Turystyczny Zachodniego Mazowsza

Wydział Rozwoju Miasta, Promocji i Ochrony Zdrowia wraz z partnerami Agencją Rozwoju i Promocji Zamek sp. z o.o. w Gostyninie, Stadem Ogierów w Łącku i Europejskim Centrum Artystycznym im. F. Chopina w Sannikach opracował ofertę turystyczną Zachodniego Mazowsza. Zapraszamy Państwa do zapoznana się z naszą propozycją.

  • Oznaczenia szlaków

Szlaki turystyczne

Piesze, rowerowe, ścieżki do nordic-walking, szlak konny
  • fot. Adam Szczerbicki

Na ryby, grzyby, wypoczynek nad jeziorem

Gostynin otulony jest pięknymi lasami i leży w dorzeczu Skrwy Lewej. Miasto położone jest na terenie Gostynińsko-Włocławskiego parku Krajobrazowego, okala go 60 jezior, tworząc obszar geograficzny zwany Pojezierzem Gostynińskim. Gostynin to idealne miejsce do odpoczynku na łonie natury.

  • Baza noclegowa w Gostyninie

Baza noclegowa

Dla turystów odwiedzających malowniczo położony Gostynin i jego okolice, chcących spędzić w mieście dłuższy czas, czeka kilka miejsc noclegowych.
Bazę noclegową Gostynina reprezentują obiekty świadczące usługi noclegowe w tzw. innych obiektach świadczących usługi hotelarskie (obiektach niebędącymi obiektami hotelarskimi). Są to obiekty całoroczne jak i sezonowe.

  • Baza gastronomiczna w Gostyninie

Baza gastronomiczna

Baza gastronomiczna Gostynina to liczne bary, restauracje i pizzerie.

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt