Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zostań Partnerem Gostynińskiej Karty Seniora

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że na terenie Gminy Miasta Gostynina wdrażany jest Program “Gostynińska Karta Seniora” skierowany do mieszkańców miasta Gostynina, którzy ukończyli 60 rok życia (Program przyjęty Uchwałą nr 287/LVII/2017 Rady Miejskiej w Gostyninie).
                                                          
Jego głównym celem jest zwiększenie dostępności do dóbr kultury, sportu i zdrowia poprzez rozszerzenie katalogu ulg oraz poprawa jakości życia i aktywizacja osób starszych 60+, zamieszkałych na terenie Gostynina.

Informując o powyższym, zapraszam Państwa do współpracy, wierząc jednocześnie, że udział w Programie “Gostynińska Karta Seniora” zwiększy grono Państwa klientów, wzmocni wizerunek i wpłynie na większą rozpoznawalność Państwa firmy. Przystępując do Programu, poprzez zaoferowanie zniżek na swoje produkty lub usługi, wesprzecie Państwo Seniorów, a ponadto zwiększycie zainteresowanie swoją ofertą.

Aby zostać Partnerem Programu wystarczy złożyć swój akces (wypełnić wniosek) z propozycją oferowanych ulg całorocznych, a także okazjonalnych np. w okresie świąt.

Zachęcam Państwa do udziału w Programie i określenia elementów współpracy poprzez zastosowanie rabatów przy oferowanych zakupach i usługach.
         
Samorząd ze swojej strony zapewni promocję Państwa firmy umieszczając informacje o oferowanych zniżkach na stronie internetowej Urzędu Miasta.    
                                                            
W załączeniu przekazuję wniosek o przystąpienie instytucji/ firmy do Programu “Gostynińska Karta Seniora”.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt