Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

  • Gostynińska Karta Seniora

Gostynińska Karta Seniora - informacje

Program Gostynińska Karta Seniora zakłada włączenie miejskich jednostek organizacyjnych i instytucji kultury oraz firm prywatnych do działań służących poprawie jakości życia i aktywizacji seniorów. Program jest skierowany do osób, które ukończyły 60 lat i mieszkają w Gostyninie. Dzięki uczestniczeniu w programie seniorzy będą mogli skorzystać z promocji i ofert przygotowanych przez firmy i instytucje specjalnie z myślą o nich. Każda osoba mieszkająca na terenie miasta, która ukończyła 60 lat, będzie mogła w prosty sposób przystąpić do programu poprzez złożenie wypełnionego wniosku.

Wniosek o wydanie Gostynińskiej Karty Seniora

„Gostynińska Karta Seniora” adresowana jest do mieszkańców miasta Gostynina, którzy ukończyli 60 rok życia. Warunkiem uzyskania karty jest złożenie wniosku w Urzędzie Miasta Gostynina oraz okazanie aktualnego dokumentu potwierdzającego tożsamość i wiek osoby (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport). Wzór wniosku w załączeniu.

Zostań Partnerem Gostynińskiej Karty Seniora

Burmistrz Miasta Gostynina zaprasza podmioty, niezależnie od sektora czy wielkości, do włączenia się do Programu "Gostynińska Karta Seniora". Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek, ulg lub dodatkowych uprawnień dla osób powyżej 60 roku życia posiadających Gostynińską Kartę Seniora.

Korzyści z włączenia się do programu:
- współtworzenie programu skierowanego do osób powyżej 60 roku życia
- możliwość posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Gostynińską Kartę Seniora”
- zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy/instytucji.

Partnerzy Gostynińskiej Kary Seniora

Gostynińska Karta Seniora to system zniżek dla osób, które ukończyły 60 lat i mieszkają w Gostyninie. Do programu dołączyło już 13 firm, które oferują ulgi i zniżki na swoje produkty.
Prosimy o zapoznanie się z listą partnerów oraz szczegółami ich ofert skierowanych do gostynińskich seniorów.

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt