Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Trening plenerowy z FitLuck

2021-08-17
  • Zajęcia,
teren zielony przed MCK

Kochani, przed nami kolejny w serii siłowy trening plenerowy kształtujący piękną, sportową sylwetkę! Nasze zajęcia Fitness stoją na trzech filarach, dzięki którym treningi są w pełni kompleksowe – Brzuch Uda Pośladki!

Kiedy: 17 sierpnia 2021 (wtorek)
O której: godz. 17:00
Gdzie: teren zielony przed MCK Gostynin
Wstęp: BEZPŁATNY, ilość miejsc ograniczona!

Zajęcia poprowadzi dla Was JOLA BALCERZAK! Osoba o niespożytej energii do działania. Na co dzień instruktor wielu dziedzin zaczynając od Fitnessu, poprzez pływanie aż do samoobrony Krav Maga, w której to jest drugą kobietą w Polsce ze stopniem Eksperta (odpowiednik Czarnego Pasa) w Federacji KMG. Prywatnie córka, siostra, przyjaciółka i żona oraz mama dwóch chłopców – 3-letniego Kajtka oraz 3-miesięcznego Kostka. Jola na treningach zaraża uśmiechem i pasją do tego co robi. Jak pisze Sylwia Chutnik w książce „Kobiety, które walczą” – „w chwili, gdy czytacie te słowa, skończyła pewnie jakieś kolejne kursy, bo uczyć chce się całe życie”. Jola prowadzi swoją Salę FitLuck w Gostyninie, gdzie można brać udział w rozmaitych zajęciach ruchowych ???? oraz od wielu lat współpracuje na różnych polach z Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.
——————————————-
Na wydarzeniu bezwyjątkowo obowiązują zasady bezpieczeństwa, zapoznaj się z nimi przed przybyciem >>>> http://www.mck-gostynin.pl/…/regulamin-aktualizacja-z-8…

WAŻNE w pigułce:
– przed wejściem na teren imprezy zdezynfekuj dłonie,
– wchodząc na teren imprezy akceptujesz regulamin i wyrażasz zgodę na upublicznienie wizerunku (foto foto),
– zachowujmy odstęp min. 2 m na terenie imprezy,
– jeśli potrzebujesz zasłaniaj nos i usta – kultura (nie tylko) kichania obowiązuje ????
– do budynku MCK można wejść wyłącznie w celu skorzystania z toalety,
– na terenie imprezy jednocześnie może przebywać maksymalnie 150 osób.
Planowane terminy i miejsca mogą ulec zmianie, jeśli warunki pogodowe uniemożliwiać będą przeprowadzenie działań. Działania mogą także zostać odwołane, jeśli zaistnieje uzasadniona obawa zagrożenia zdrowia uczestników lub pojawią się odgórne polecenia właściwego ministerstwa lub inspektora sanitarnego ws. zgromadzeń.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt