Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Gostynińskie Weekendy Sportowe - joga

2021-06-12
  • Wydarzenie Sportowe,
MCK - sala wystaw
Uwaga! Przed nami ostatni Gostyniński Weekend Sportowy. To jedyna szansa, żeby przekonać się, czy zaproponowane przez nas i przez trenerów dyscypliny sportowe są właśnie dla Was. Cztery dyscypliny, dwa gorące, słoneczne dni, kilka godzin pod czujnym okiem trenera dla rozruchu i mamy nadzieję na długie dni spędzone na uprawianiu wybranego sportu. Widzieliśmy Wasze duże zaangażowanie podczas poprzednich ćwiczeń: odprężenie podczas jogi, pływania, uśmiechy na twarzach w czasie spacerów z kijkami, uwolnione endorfiny w trakcie biegania – wszystkie te obrazki z zajęć napawają nas niebywałą dumą, dlatego wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za dotychczasowy udział.
 
Jako się rzekło, zbliża się ostatni tydzień sportowych weekendów w Gostyninie. Dlatego też, już po raz ostatni, zapraszamy Państwa do udziału w sobotnich zajęciach z jogi i przejażdżce rowerowej, ale również do niedzielnych ćwiczeń z pływania i z nordic walkingu. Szczególnie zapraszamy całe rodziny na rower i na „kijki” – pogoda ma dopisać, a gdzie spędzać czas, jeśli nie na otwartym powietrzu? „Rajd” rowerowy będzie miał swój początek o 11:00 przed Ratuszem Miejskim. Trasa nie będzie wymagająca: wiedzie po mało ruchliwych drogach Gostynina i okolic, ścieżkach rowerowych i utwardzonych drogach gruntowych. Jej długość to nieco ponad 25 kilometrów, a jej ostateczny przebieg, podobnie zresztą jak przebieg trasy odbywających się dzień później, ale o tej samej porze, zajęć z nordic walkingu, uzależniony jest od jej uczestników, a więc od Was!
 
Gostynińskie Weekendy Sportowe powstały z myślą o wszystkich mieszkańcach Gostynina i okolic, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę ze sportem albo, po prostu, spędzić aktywnie czas ze swoją rodziną. Wszystkich gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach.

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt