Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zgrupowanie 52. młodych piłkarzy UKS Football Education Academy odbyło się w Lidzbarku.

Zawodnicy FEA zakwaterowani byli w położonym w naturalnym otoczeniu Parku Krajobrazowego w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Lidzbarskiego w Ośrodku Kolonijnym Danusia II .

Zajęcia sportowe odbywały się na Stadionie  Miejskim oddalonym zaledwie 300 m od ośrodka. Trenowaliśmy na wzorowo przygotowanych naturalnych pełnowymiarowych boiskach. Każda grupa odbyła 10 jednostek treningowych. Drużyny miały okazje sprawdzić  swoje umiejętności piłkarskie podczas spotkań kontrolnych.  Razem odbyło się 7 sparingów, rywalizowaliśmy ze Szkółką Piłkarską Radomiak, LKS Wel Lidzbark oraz UPKS Poncio Lidzbark. Wyniki rozegranych meczów utwierdziły nas, że ciężka praca przynosi efekty!

A co oprócz piłki nożnej? Piłkarze FEA mają wakacje i powinni się dobrze bawić! Dlatego na obozie w Lidzbarku był czas na atrakcje i odpoczynek.  Na terenie Ośrodka Kolonijnego Danusia II chłopcy mieli do dyspozycji boisko do siatkówki i koszykówki, stoły do tenisa, trampolinę, bilard, piłkarzyki i plac zabaw dla dzieci.

Relaksowaliśmy się na Plaży Miejskiej,  kąpaliśmy się w jeziorze pod okiem ratowników WOPR,  graliśmy w pikę plażową, byliśmy na najdłuższej  w województwie warmińsko- mazurskim zjeżdżalni wodnej na świeżym powietrzu. Zawodnicy FEA sprawdzali swoją równowagę i zręczność w Parku Linowym, natomiast starsi na Wodnym Torze Przeszkód, gdzie musieli pokonać górę lodową, trampolinę, skocznię , drabinki i wykonać prawidłowy skok do wody. Mieliśmy do dyspozycji rowery, więc odbyliśmy wycieczkę wzdłuż  promenady Jeziora Lidzbarskiego. Odkryliśmy uroki kajakarstwa, błogiego spędzania czasu na wodzie pływając po Jeziorze Lidzbarskim.

Dyskoteka i ognisko z kiełbaskami- tego nie może zabraknąć na żadnym prawdziwym obozie! Tak minął nam ostatni wieczór w Lidzbarku. Młodzi piłkarze Football Education Academy zintegrowani z rówieśnikami z Radomia i Olsztyna bawili się doskonale.

Na zgrupowaniu wszyscy zawodnicy otrzymali klubowe bluzy oraz dyplomy.

Piłkarzom FEA i  kadrze dziękujemy za współprace i realizowanie w 100% obozowego planu!

Rodzicom zaś dziękujemy za zaufanie i oddanie nam pod opiekę swoich młodych sportowców!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obozu piłkarskiego w Lidzbarku,
  • obóz FEA

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
Teatr Kijowski 20.08.2022 g.21.00