Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Zbiórka dla uchodźców z Ukrainy

Informujemy, że w Urzędzie Miasta Gostynina od poniedziałku (28 lutego) prowadzona jest zbiórka dla uchodźców z Ukrainy.

Osoby, które już zostały zakwaterowane na terenie Gostynina mają zapewniony nocleg i pełne wyżywienie. Niezbędne dla tych osób są także środki higieny osobistej (pasta do zębów, mydło, płyny pod prysznic, szczoteczki do zębów, podpaski, papier toaletowy, ręczniki, szampony do włosów, proszek do prania), a także kawa, herbata, cukier, 2 czajniki elektryczne.

Ponadto, prowadzimy również zbiórkę dla osób potrzebujących na Ukrainie:

- artykułów spożywczych z długoterminową datą przydatności tj.: woda, żywność do szybkiego przygotowania (instant), batony (w tym energetyczne), bakalie, orzechy, konserwy, makarony, płatki do szybkiego przygotowania, narzędzia kuchenne jednorazowego lub wielokrotnego użytku),

- środki higieniczne i czystości tj.: płyny do kąpieli, pod prysznic, mydło, dezodoranty, pasta do zębów, szczoteczki do zębów, grzebienie, bielizna damska, męska, dziecięca (tylko nowe), podpaski, pampersy, pieluchy dla dorosłych, papier toaletowy i ręcznik papierowy, ręczniki (tylko nowe), worki na śmieci

- okrycia tj.: koce zwykłe i termiczne, śpiwory, materace, podkładki pod materac z wodoodpornej folii aluminiowej

Wszystkie te artykuły prosimy o dostarczenie do sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gostynina na I piętrze (ul. Rynek 26).

 

  • flaga Ukrainy

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt