Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 28.01-1.02

W ten weekend na kinowy ruszt trafi premierowe 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach oraz najnowszy Krzyk. Ci natomiast, którzy nie widzieli jeszcze animacji Sing 2, mają szansę nadrobić zaległości.

Pamiętacie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach? W nowej odsłonie komedii o męskich "słabościach" Ricky (Zbigniew Zamachowski) walczy z twórczym kryzysem, Jarosław (Piotr Głowacki) z atakami paniki, Stefan (Leszek Lichota) próbuje zapanować nad złością, a Kordian (Maciej Zakościelny) poskładać złamane serce. Tylko Tomek (Mikołaj Roznerski), jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. Ale co to - bliźniaki? Czy Tomek dorośnie do ojcostwa? Czy pozostali mężczyźni okażą się na tyle męscy, by przezwyciężyć własne słabości?

"Dwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro, kolejny zabójca nakłada otoczoną złą legendą maskę Ghostface. Mnożą się okrutne ataki na grupę nastolatków. Tajemnice z mrocznej przeszłości miasta zostają wskrzeszone.". Tyle z opisu. Krzyk, rozpoznawalna maska, horror, lejąca się posoka, późna godzina w Kinie Siemowit - zachęta do obejrzenia jest tu nie na miejscu.

  • Kino Siemowit 28.01-1.02

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt