Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 26.11-29.11

Kino Siemowit zapowiadało premiery - i oto są! Już od dziś macie Państwo szansę obejrzeć "Dom Gucci" oraz "Dziewczyny z Dubaju"; dla młodszych widzów natomiast propozycją na ten weekend jest "Wilk na 100%".

"Wilk na 100%" to animowana komedia o tym, że pazury nie zawsze oznaczają złego charakteru - ten, kto ma kły, nie musi być zły! Zobaczcie włochatą watahę wilkołaków i kandydata na ich nowego przywódcę, którego niecodzienny wygląd niezbyt pasuje do wilczego kanonu.
 
"Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej to opowieść o marzeniach, których cena jest zdecydowanie za wysoka. Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Brutalny, niebezpieczny świat pod pudrem wyjątkowości i luksusu to coś, co warto eksplorować nie tylko w kinematografii.
 
"Dom Gucci" to historia Patrizii Reggiani, byłej żony Maurizio Gucciego, która planowała zabić swojego męża, wnuka znanego projektanta mody Guccio Gucci. Pozycja obowiązkowa dla ludzi zainteresowanych światem mody, marką Gucci czy Stefani Joanne Angeliny Germanotty, znanej powszechnie jako Lady Gaga, która gra w tym filmie główną rolę i za którą otrzymała nominację do przyszłorocznego Oscara,
 
Do zobaczenia na seansie!
  • Kino Siemowit 26.11-29.11

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt