Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Spacer "Szlakiem wielokulturowego Gostynina" już we wtorek!

Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym spacerze z cyklu „Spacerując po Gostyninie”. Tym razem przejdziemy się „Szlakiem wielokulturowego Gostynina”, na którym zobaczymy ślady obecności w naszym mieście Rosjan, Niemców, Żydów i Polaków – protestantów, chrześcijan i prawosławnych. Przewodnikiem po wielokulturowym mieście będzie pan Piotr Syska, działacz od lat zaangażowany w pamięć o przeszłości Gostynina.

Spacer odbędzie się 6 lipca (wtorek) o godzinie 18:00. Startujemy spod Ratusza Miejskiego, kończymy zaś na Zamku Gostynińskim, gdzie na wszystkich czekać będzie ciepły posiłek. Udział oczywiście bezpłatny!

Aby wziąć udział w spacerze, wystarczy zapisać się w Wydziale Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia pod numerem (24) 236 07 33 lub osobiście (ul. Rynek 26, p. 305). 

Zapraszamy do zapisów!

Zadanie pn. „Spacerując po Gostyninie” mające na celu zachowanie i rozwój dziedzictwa kulturowego poprzez organizację cyklicznych spacerów tematycznych oraz rajdu rowerowego zostało dofinansowane przez Lokalną Grupę Działania AKTYWNI RAZEM ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. 

  • Szlakiem wielokulturowego Gostynina

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt