Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
KOMUNIKAT
z Mikołajkowego Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców
zorganizowanego przez MOSiR w Gostyninie dnia 04.12.2021r.
Miejsce: Hala sportowa SP Nr 3 w Gostyninie /wejście od ul .Płockiej/
W sobotę (4 grudnia br.) w hali sportowej SP 3 Gostynin z okazji Mikołajek został rozegrany indywidualny turniej tenisa stołowego. Organizatorami zawodów byli:
MOSiR w Gostyninie,
Arkadiusz Rutowski z UKS "ALFA" Gostynin, SP Nr 3 w Gostyninie Młodzi tenisiści stołowi rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych:
żak, młodzik, kadet oraz junior.
W trakcie trwania zawodów uczestnicy zaproszeni zostali na słodki poczęstunek ufundowany przez firmę POL-HURT p.Michał Skowroński . Za zajęcie miejsc I-VI zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ,zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych statuetki.
Fundatorem nagród był MOSiR w Gostyninie. Szczegółowe wyniki: - Dziewczęta Kategoria żaczka /rocz. 2011 i mł./
1. Hanna Romańska – Gostynin
2. Zosia Kamińska – Nowy Duninów
3. Amelia Głowacka – Gostynin Kategoria młodziczka /rocz. 2009-2010/
1. Patrycja Nowicka – Płock
2. Martyna Cicha – Płock
3. Oliwia Kamińska – Nowy Duninów
4. Otylia Kacprzak – Dąbkowice
5. Justyna Myzia – Gostynin Kategoria kadetka /rocz. 2007-2008/
1. Małgorzata Cichońska – Gostynin
2. Antonina Osmolak – Gostynin
3. Karolina Leśniewska – Nowy Duninów Kategoria Juniorka /rocz.2004-2006/
1. Amelia Kowalczyk – Gostynin
2. Paulina Rusak – Gostynin - Chłopcy Kategoria żak /rocz. 2011 i mł./
1. Daniel Zgorzelski – Ciechomice
2. Tomek Kamiński – Nowy Duninów
3. Marcin Kamiński – Nowy Duninów
4. Hubert Kamiński – Nowy Duninów Kategoria młodzik /rocz. 2009-2010/
1. Szymon Jędrzejewski – Gostynin
2. Igor Milczarski – Gostynin Kategoria kadet /rocz. 2007-2008/
1. Franciszek Brzozowski – Gostynin
2. Alan Kurek – Gostynin
3. Mikołaj Antonowicz – Gostynin
4. Michał Stępień – Gostynin
5. Łukasz Kwiatkowski – Gostynin
6. Oliwier Kacprzak – Dąbkowice Kategoria junior /rocz. 2004-2006/
1. Kamil Rusak - Gostynin
Źródło: MOSiR
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl