„Gostynińska piątka” zakończona. Zwycięstwo Adriana Przybyły z Iławy

W niedzielne przedpołudnie 26 września br. odbył się Ogólnopolski Bieg "Gostynińska piątka", podczas którego zawodnicy musieli pokonać 5 km odcinek.

Ponad stu zawodników ruszyło z linii startu o godz. 10.00 spod Zamku Gostynińskiego.

Jak widać na zdjęciach biegaczom dopisywała piękna jesienna pogoda i doskonałe humory.

Najlepszy czas uzyskał Adrian Przybyła z Iławy, który dobiegając do mety osiągnął wynik 14.29. Miejsce drugie zajął Adrian Bednarek z Bydgoszczy z wynikiem 15.10, a trzecie miejsce zajął Artur Kamiński z Płocka - 16.02.

Natomiast z grupy gostynińskich zawodników na piątym miejscu uplasował się Andrzej Piętka. Burmistrz Paweł Kalinowski, biorący udział w biegu uzyskał czas 26.08.

Najlepszy wynik w grupie kobiet - 18.33 uzyskały dwie zawodniczki, a mianowicie Julia Szymkowicz z Bobrownik i Agnieszka Przybyła z Iławy.

Godne podziwu były występy najstarszych uczestników biegu: 65-letniej Teodozji Józwiak z Gostynina, która uzyskała czas 26.11 i 68-letniego Andrzeja Kujawskiego, z wynikiem - 24.59.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałej kondycji i życzymy dalszych zwycięstw podczas kolejnych biegów.