Położenie urzędu
Położenie urzędu
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl
Piękna pogoda podczas Jesiennego Biegu Terenowego była dodatkowym atutem mobilizującym zawodników do pokonania wyznaczonej trasy. Na starcie stanęli biegacze, zarówno ci najmłodsi z rocznika 2009 i młodsi, a także młodzież i dorośli.
Największe emocje wzbudził bieg w open, w którym udział wzięli zawodnicy z Płocka, Żychlina i oczywiście Gostynina. Panie biegły na dystansie 2000 metrów, zaś panowie o 1000 m więcej.
Jak co roku w biegu wziął udział burmistrz Paweł Kalinowski, który uplasował się na 10 miejscu, pokazując sportowe zacięcie podczas finiszu.
Zawodnicy zajmujące czołowe miejsca zostali nagrodzeni pucharami oraz dyplomami.
Wyniki przedstawiały się następująco:
dziewczęta 600 m - rocznik 2009/młodsi
1. Nadia Machała - SP1 Gostynin
2. Zuzanna Grzelecka - SP Zwoleń
3. Katarzyna Myszkowska - SP3 Gostynin
4. Maria Brudnicka - SP3 Gostynin
5. Maria Kieplin - SP5 Gostynin
6. Zuzia Kaczor - SP5 Gostynin
7. Nadia Goszczyńska – SP 16 Płock
8. Maja Stachowska SP 3 Gostynin
9. Basia Brudnicka SP 3 Gostynin
10. Ewa Chorążek Gostynin – najmłodsza uczestniczka /4 lata/
11. Julia Chorążek – SP 3 Gostynin
chłopcy
1. Bartek Brudnicki - SP3 Gostynin
2. Olaf Markus - SP3 Gostynin
3. Stanisław Bruliński - Szkoła Muzyczna Płock
4. Aleksander Lewiński - SP1 Gostynn
5. Kacper Myszkowski - SP3 Gostynin
6. Milan Machała – Gostynin
7. Jakub Brudnicki – Gostynin
dziewczęta 800 m - rocznik 2008-2007
1. Natalia Sarzała - SP3 Gostynin
2. Kornelia Pakuła - SP Iłów
3. Magdalena Lewandowska - SP3 Gostynin
chłopcy
1. Adam Dubielak - SP Lucień
2. Piotr Ziółkowski - SP1 Gostynin
3. Oliwier Misztal - SP1 Gostynin
4. Mikołaj Nosalski - SP3 Gostynin
5. Mateusz Bartnicki - SP3 Gostynin
6. Krzysztof Bruliński - OSM Płock 7. Mateusz Wróblewski - SP 5 Gostynin
8. Gaspar Browarski – SP Lucień
9. Szymon Markus – SP 1 Gostynin
10. Mikołaj Jasiński – SP 1 Gostynin
OPEN
kobiety - 2000 m
1. Roksana Rękawiecka - SP3 Gostynin
2. Monika Brulińska - Płock
3. Magdalena Staniszewska- Bielsk
4. Iwona Markus - Gostynin
5. Julia Modrzejewska - LO PUL Płock
6. Agnieszka Fabisiak – Gostynin
7. Mata Kupińska – Płock
8. Ewa Szmydt – Gostynin
9. Renata Stelmaszewska – Żychlin
10. Aleksandra Piotrowska - Płock
mężczyźni - 3000 m
1. Kamil Goszczyński - Płock
2. Huber Jaśkiewicz - Gostynin
3. Przemysław Dobrzyński - Gostynin
4. Michał Jędrzejczak - Gostynin
5. Przemysław Adamski - Płock
6. Damian Degner – Płock 7. Łukasz Lewiński – Gostynin
8. Jarosław Bieńkowski – Płock
9. Tomasz Stelmaszewski – Żychlin
10. Paweł Kalinowski – Gostynin
11. Dominik Ciechomski – Gostynin
12. Piotr Mrówka – Gostynin
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie zaprasza wszystkich sympatyków biegania do wzięcia udziału w Gostynińskim Biegu Niepodległości w dniu 10.11.2020 r., który odbędzie się na Stadionie MOSiR-u w Gostyninie.
Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl