Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Jesienny bieg terenowy za nami

Piękna pogoda podczas Jesiennego Biegu Terenowego była dodatkowym atutem mobilizującym zawodników do pokonania wyznaczonej trasy. Na starcie stanęli biegacze, zarówno ci najmłodsi z rocznika 2009 i młodsi, a także młodzież i dorośli.

Największe emocje wzbudził bieg w open, w którym udział wzięli zawodnicy z Płocka, Żychlina i oczywiście Gostynina. Panie biegły na dystansie 2000 metrów, zaś panowie o 1000 m więcej.

Jak co roku w biegu wziął udział burmistrz Paweł Kalinowski, który uplasował się na 10 miejscu, pokazując sportowe zacięcie podczas finiszu.

Zawodnicy zajmujące czołowe miejsca zostali nagrodzeni pucharami oraz dyplomami.

Wyniki przedstawiały się następująco:

dziewczęta 600 m - rocznik 2009/młodsi
1. Nadia Machała - SP1 Gostynin
2. Zuzanna Grzelecka - SP Zwoleń
3. Katarzyna Myszkowska - SP3 Gostynin
4. Maria Brudnicka - SP3 Gostynin
5. Maria Kieplin - SP5 Gostynin
6. Zuzia Kaczor - SP5 Gostynin

7. Nadia Goszczyńska – SP 16 Płock

8. Maja Stachowska SP 3 Gostynin

9. Basia Brudnicka SP 3 Gostynin

10. Ewa Chorążek Gostynin – najmłodsza uczestniczka /4 lata/

11. Julia Chorążek – SP 3 Gostynin

chłopcy
1. Bartek Brudnicki - SP3 Gostynin
2. Olaf Markus - SP3 Gostynin
3. Stanisław Bruliński - Szkoła Muzyczna Płock
4. Aleksander Lewiński - SP1 Gostynn
5. Kacper Myszkowski - SP3 Gostynin
6. Milan Machała – Gostynin

7. Jakub Brudnicki – Gostynin

dziewczęta 800 m - rocznik 2008-2007
1. Natalia Sarzała - SP3 Gostynin
2. Kornelia Pakuła - SP Iłów
3. Magdalena Lewandowska - SP3 Gostynin

chłopcy
1. Adam Dubielak - SP Lucień
2. Piotr Ziółkowski - SP1 Gostynin
3. Oliwier Misztal - SP1 Gostynin
4. Mikołaj Nosalski - SP3 Gostynin
5. Mateusz Bartnicki - SP3 Gostynin
6. Krzysztof Bruliński - OSM Płock 7. Mateusz Wróblewski - SP 5 Gostynin

8. Gaspar Browarski – SP Lucień

9. Szymon Markus – SP 1 Gostynin

10. Mikołaj Jasiński – SP 1 Gostynin

OPEN

kobiety - 2000 m
1. Roksana Rękawiecka - SP3 Gostynin
2. Monika Brulińska - Płock
3. Magdalena Staniszewska- Bielsk
4. Iwona Markus - Gostynin
5. Julia Modrzejewska - LO PUL Płock
6. Agnieszka Fabisiak – Gostynin

7. Mata Kupińska – Płock

8. Ewa Szmydt – Gostynin

9. Renata Stelmaszewska – Żychlin

10. Aleksandra Piotrowska - Płock

mężczyźni - 3000 m
1. Kamil Goszczyński - Płock
2. Huber Jaśkiewicz - Gostynin
3. Przemysław Dobrzyński - Gostynin
4. Michał Jędrzejczak - Gostynin
5. Przemysław Adamski - Płock
6. Damian Degner – Płock 7. Łukasz Lewiński – Gostynin

8. Jarosław Bieńkowski – Płock

9. Tomasz Stelmaszewski – Żychlin

10. Paweł Kalinowski – Gostynin

11. Dominik Ciechomski – Gostynin

12. Piotr Mrówka – Gostynin

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie zaprasza wszystkich sympatyków biegania do wzięcia udziału w Gostynińskim Biegu Niepodległości w dniu 10.11.2020 r., który odbędzie się na Stadionie MOSiR-u w Gostyninie.

  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy
  • Jesienny bieg terenowy

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
INFORMACJA O NIECZYNNEJ KASIE