Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Uwaga! konkurs fotograficzny - ruszamy

Od 7 czerwca br. do 5 lipca 2024 r. trwa konkurs fotograficzny pn. "Cztery pory roku w Gostyninie".

Skąd ten pomysł? Otóż od kilku lat w naszym mieście - w firmach, instytucjach, placówkach - ukazuje się wykonany przez firmę "Renoma Bis" z Bydgoszczy kalendarz na każdy kolejny rok. Do tej pory Wydział Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia przekazywał fotografie do kalendarza. Projektów było sporo, a to zabytki Gostynina, Zamek Gostyniński czy imprerzy miejskie. W tym roku wpadliśmy na pomysł, aby kalendarz przyozobiły Wasze fotografie Gostynina, w odsłonie poszczególnych pór roku (wiosna, lato, jesień i zima).

Co możecie przysyłać? Wszystko co wiąże się z pięknem naszego miasta - krajobrazy, architekturę itd. Głęboko wierzymy, że macie w swoich zasobach takie zdjęcia, a jeśli nie, to niebawem powstaną. 

Za pierwsze trzy miejsca są nagrody (Regulamin) jednak chyba największym prestiżem dla każdego fotografa jest zamieszczenie jego zdjęcia w kalendarzu, gdzie będzie widniał podpis autora. 

Zdjęcia prosimy wysyłać na adres promocja@gostynin.pl opatrzone imieniem i nazwiskiem oraz opisem (wiosna, lato, jesień, zima).

Czekamy na Wasze fotografie, które zapewne nas zachwycą, a jury wprawią w zakłopotanie - co wybrać spośród tak wspaniałych prac?

 

Foto źródło: Canva

  • Plakat - konkurs fotograficzny

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt