Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Słodki Koral czeka na nową rodzinę

O gostynińskiej Fundacji dla zwierząt Animal G(h)ost i o wolontariuszach w niej działających pod przewodnictwem pani Małgorzaty Jakubowskiej nie trzeba chyba nikomu z Gostynina opowiadać. Wszyscy mieszkańcy wiedzą, że to oni pomagają zwierzętom, ratują, leczą i szukają nowych domów. Niekiedy są ostatnią deską ratunku dla bezlitośnie porzuconych zwierzaków, dla tych maltretowanych, chorych, głodnych, błagających o dach nad głową, miskę z pożywieniem, trochę empatii i odrobinę czułości.

Pomóżmy im w tym, gdyż każdy gest się liczy i każda rzecz jest ważna. Wszyscy mamy w sobie potencjał, by zmienić sytuację zwierząt. Tylko od naszego zaangażowania, motywacji, chęci do działania zależy, w jakim świecie zarówno my, jak i zwierzęta będziemy żyć. Dlatego przedstawiamy Wam małego Korala, licząc że ktoś z Państwa może zaoferować mu nową, kochającą rodzinę.
Koral to wesoły, malutki kundelek o ślicznym czekoladowym umaszczeniu. Jaki kolor taki charakter – słodki, delikatny przymilasek, który z łatwością rozkocha w sobie nowych opiekunów. Uwielbia czułości, ale nie jest przy tym natarczywy. Pozbawiony agresji, bezproblemowy u weterynarza, spokojny podczas jazdy autem. Może zostać członkiem rodziny z dziećmi (fakt, że nie jako zabawka rozumiemy za oczywisty). 
Dogaduje się z psami, nie szuka konfliktów. Szybko nauczył się chodzić na smyczy, choć na razie preferuje bliższe spacery, bo nieznanego otoczenia nadal trochę się obawia. Łagodne prowadzenie przez opiekuna i pokazywanie Koralowi świata szybko przyniesie efekty, bo piesek choć nieśmiało, to jednocześnie z ciekawością podchodzi do rzeczywistości. Ładnie zachowuje czystość. Jest na tyle grzeczny i niekłopotliwy, że sprawdzi się jako pierwszy pies, nawet dla osób bez doświadczenia.
Dom z ogrodem byłby dla niego spełnieniem marzeń, ale przy determinacji ze strony opiekuna mieszkanie w bloku również ogarnie (choć może niekoniecznie w centrum wielkiego miasta).
Koralek waży zaledwie 7 kg, sięga tylko do połowy łydki, ma około 2 lat. Został przygotowany do adopcji – odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. 
Przebywa w Gostyninie.
Zainteresowanych przygarnięciem malucha pod swój dach zapraszamy do kontaktu: 605974653, 509653345 

Więcej informacji o zwierzętach do adopcji z Fundacji Animal G(h)ost znajdziecie Państwo na stronie: https://www.facebook.com/fundacjaanimalghost 


Ponadto, dla wszystkich, którzy otworzą swoje serca i zechcą pomóc Animalsom z Gostynina, podajemy numer konta:
Fundacja dla zwierząt Animal G(h)ost
45 2490 0005 0000 4500 5267 7358
Tytułem: darowizna na cele statutowe

 

Źródło: Fundacja Animal G(h)ost

 

  • Koral
  • Koral
  • Koral
  • Koral
  • Koral
  • Koral
  • Koral
  • Koral

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt