Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Kaja Sobiecka z UKS Zwoleń-Team z 1 miejscem w ulicznych Mistrzostwach Polski - Grodzisk Wielkopolski 2024

28 kwietnia 2024 roku w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się uliczne Mistrzostwa Polski na długich dystansach sportów wrotkarskich pn. „VII Półmaraton we Wrotkarstwie Szybkim o Dzban Bernarda im. Piotra Majewskiego”.
-
Sezon zmagań sportowych w Polsce rozpoczęły dzieci i młodzież na łyżworolkach na dystansie 100m, 300m, 1km oraz 3km.
-
I tutaj po pasjonującym finiszu bezkonkurencyjna „wśród kobiet” okazała się mieszkanka Gostynina, Kaja Sobiecka reprezentująca Uczniowski Klub Sportowy „Zwoleń-Team” ustanawiając tym samym rekord przejazdu.
”Sukces Kai na długo zostanie w naszej pamięci, chociażby dlatego, iż zwyciężyła z utalentowanymi zawodniczkami” – mówi instruktor UKS Z-T, Łukasz Flejszer.
”Życzymy Ci, abyś rozwijała się i osiągała zamierzone cele, abyś stawiała sobie coraz wyżej poprzeczkę. Ogromne gratulacje za osiągnięty wynik sportowy, za świetną promocję naszego miasta Gostynina i gminy Gostynina.
Sport jest nośnikiem pozytywnych wartości ! Życzę Kai oraz wszystkim uprawiającym aktywność fizyczną, aby na poziomie zarówno amatorskim, jak i zawodowym, sport dostarczał nam wszystkim zawsze niesamowitych wrażeń i wielkich emocji – dodaje Ł.Flejszer. 
Gratulujemy!
 
Źródło:
tekst i fot. UKS Zwoleń-Team
 
 
  • sukces Kai Sobieckiej
  • sukces Kai Sobieckiej

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt