Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Przypominamy o plebiscycie "Z Tumskiego Wzgórza"

Coroczne głosowanie w Plebiscycie „Z Tumskiego Wzgórza” ma swój początek i koniec. Pierwsza część Plebiscytu kieruje swój środek ciężkości w kierunku naszych czytelników, którzy nadsyłają do redakcji „Tygodnika Płockiego” swoje propozycje Wydarzeń do potencjalnych Nominacji (w tym wypadku za rok 2023). Cały natomiast Plebiscyt kończy się ogłoszeniem wyników i wręczeniem Nominacji podczas uroczystej Gali. W tej edycji po raz pierwszy od kilkunastu lat Gala będzie odbywać się w miejscu innym niż dotychczas…

Póki co jednak cały czas jesteśmy w redakcji „Tygodnika Płockiego” w początkowym etapie Plebiscytu. Pilnie się przyglądamy i szeregujemy spływające do nas propozycje czytelników na Wydarzenie Roku 2023. Każda taka propozycja jest dla nas niezmiernie ważna.

Swoje propozycje proszę przesyłać na mail redaktora naczelnego TP: rednaczelny@tp.com.pl. Kapituła wybierze po 10 Wydarzeń najważniejszych w każdej z 4 kategorii i przyzna im Nominacje (te oczywiście jak co roku wręczymy na uroczystej Gali). Następnie znów oddamy pałeczkę czytelnikom, którzy będą głosować na Wydarzenie Roku 2023 w każdej z czterech kategorii: „Inicjatywy społeczne i gospodarcze”, „Kultura”, „Sport, rekreacja, turystyka”, „Na Mazowszu Płockim”. 

Głosowanie trwa do 22 kwietnia 2024 do godz. 23.00.

Źródło: Tygodnik Płocki

Szczegóły znajdują się pod linkiem:

https://tp.com.pl/artykul/plebiscyt-z-tumskiego/1522567

  • logo plebiscytu

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt