Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Bezpłatne szkolenie "Opłaty za korzystanie ze środowiska"

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza przedsiębiorców, osoby prowadzące działalność wymagającą pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych na jednodniowe bezpłatne szkolenie dotyczące: „Opłat za korzystanie ze środowiska”.
Ideą spotkania jest przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z obszaru opłat za korzystanie ze środowiska, opłat produktowych oraz rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (Rejestr - BDO) i baza BDO. Trenerami prowadzącymi spotkanie będą przedstawiciele Departamentu Opłat Środowiskowych.
Szkolenie jest bezpłatne!
Data i miejsce szkolenia.
7 grudnia 2023 r. - w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Gałczyńskiego 26, 09-400 Płock (sala konferencyjna – na parterze).
Szczegółowe informacje wraz z programem znajdują się na stronie www.mazovia.pl w zakładce Komunikaty - „Szkolenie: Opłaty za korzystanie ze środowiska”, link bezpośredni:
https://mazovia.pl/pl/bip/komunikaty/szkolenie-oplaty-za-korzystanie-ze-srodowiska.html

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt