Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

"Spokój w głowie" - zajęcia z jogi. Ruszyły zapisy

Już od września br. rusza realizacja projektu „Spokój w głowie”, który jest skierowany do młodzieży w wieku 14-19 lat oraz ich najbliższych.

Projekt to oferta dwutorowych działań, które mają wesprzeć młodzież z terenu miasta Gostynina zarówno psychicznie, jak i fizycznie. W ramach zadania zorganizowane zostaną warsztaty psychoedukacyjne oraz zajęcia sportowe dla młodzieży. 

Od najbliższego wtorku, 5 września, ruszają cykliczne zajęcia z jogi, na których uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, nabędą umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz stosowania technik relaksacyjnych. Co więcej dowiedzą się, w jaki zdrowy sposób można oczyścić głowę i wyzbyć się negatywnych emocji. Zajęcia pozwolą młodzieży na odłożenie na bok telefonów i nawiązanie bezpośrednich relacji ze swoimi rówieśnikami i rodzinami.

Serdecznie zapraszamy młode osoby do zapisów pod nr tel. 24 236 07 36 do dnia 1 września. Obowiązuje kolejność zgłoszeń, grupa liczy 12 osób. Zajęcia będą prowadzone w sali przy ul. Sportowej 1.

Projekt jest finansowany ze środków Fundacji Orlen.

 

  • Joga plakat
  • Logo Orlen

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt