Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Aktywnie z aplikacją "Aktywne miasta"

Zachęcamy do pobrania aplikacji „Aktywne Miasta”, która może okazać się przydatna każdemu, kto uprawia sport. Aplikacja mierzy czas, pokonany dystans, spalone kalorie, a przebyte szlaki oznacza na mapie. Uprawiany sport można wybrać spośród 18 aktywności. Każdy przebyty kilometr jest przeliczamy na monety, a te można wymieniać u partnerów, np. na rabaty czy upominki.
Pełne statystyki z historią treningów w jednym miejscu!

Pobierając aplikację „Aktywne Miasta” zyskuje się dostęp do szeregu przydatnych funkcji oraz możliwość wzięcia udziału w ogólnopolskiej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Miesięczne rowerowe zmagania to fantastyczna przygoda dla wszystkich miłośników dwóch kółek! Najbliższa edycja już w czerwcu 2023 roku! Szczegóły na stronie https://www.aktywne.miasta.pl/

Aplikacja to także możliwość wyznaczania własnych celów! Każdy trening czy cel można opublikować w mediach społecznościowych, dzieląc się swoimi osiągnięciami z przyjaciółmi! Zaproś ich do wspólnej zabawy i razem pokonujcie niemożliwe!
Dodatkowo, dzięki aplikacji na bieżąco można sprawdzać prognozę pogody dla swojego miasta czy zdobywać wyjątkowe odznaki.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Was do zainstalowania aplikacji i przyłączenia się do zabawy. Kręćmy kilometry dla Gostynina!

  • Aktywne miasta logotyp

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt