Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Drzwi otwarte w gostynińskich szkołach

Rozpoczął się szczególnie gorący czas dla rodziców dzieci mających rozpocząć swą przygodę z edukacją w szkole podstawowej w roku szkolnym 2023/2024.
Nasza „jedynka”, „trójka” i „piątka” otwierają dla Państwa drzwi, podczas których dyrektorzy i nauczyciele szkół będą zachęcać potencjalnych kandydatów i rodziców do zainteresowania się właśnie ich placówką. Na plakatach widzimy, że czeka na Was wiele atrakcji i wrażeń.
Na co zatem należy zwrócić uwagę, decydując się na wybór placówki oświatowej dla dziecka? Zapewne macie Państwo już swoje kryteria - bez wątpienia wybór jest trudny.
Naszym zdaniem najistotniejsze jest, aby dziecko czuło się w szkole dobrze. Najbardziej wykwalifikowana kadra i najbardziej fantastyczne zajęcia nie są w stanie zastąpić mu zwykłej przyjacielskiej atmosfery, dzięki której po prostu będzie czuło się dobrze. Dlatego zachęcamy do skorzystania z zorganizowanych Dni Otwartych, do wybrania się z dzieckiem do szkół i porozmawiania z nim o jego preferencjach, przed podjęciem ostatecznej decyzji.
- Szkoła Podstawowa Nr 3 - 9 MARCA
- Szkoła Podstawowa Nr 1 - 14 MARCA
- Szkoła Podstawowa Nr 5 - 19 KWIETNIA

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt