Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Miasto otrzyma 100 tys zł. Podpisano umowę na modernizację przejścia dla pieszych

20 października br. Burmistrz Miasta Gostynina brał udział w uroczystym podpisaniu umów z udziałem Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła. W wydarzeniu wziął udział także Szef Gabinetu Politycznego MSWiA, Radny Sejmiku Województwa Mazowieckiego Michał Prószyński oraz Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim Andrzej Wasielewski.

Burmistrz podpisał umowę na realizację projektu „Modernizacja i edukacja w zakresie poprawy bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego w Gostyninie”. Miasto pozyskało dofinansowanie w kwocie 100 000,00 zł na modernizację przejścia dla pieszych przy ul. Rynek (obok postoju TAXI). Całkowity koszt zadania szacuje się na kwotę 129 444,00 zł. 

Zgłoszone przedsięwzięcie koncentruje się na dwóch aspektach związanych z bezpieczeństwem. Pierwszy z nich to wzmocnienie bezpieczeństwa w miejscach publicznych poprzez modernizację przejścia dla pieszych. Drugim ważnym celem projektu jest podnoszenie świadomości na temat społecznych zagrożeń dotyczących bezpieczeństwa w wymiarze lokalnym i skutecznych metod zapobiegania. Część edukacyjną zadania uda nam się zrealizować z pomocą naszych Partnerów, którymi są: Klub Żeglarski „HALS”, Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie, Klub Sportów Walki KO FIGHT TEAM GOSTYNIN oraz Ośrodkiem Szkolenia Kierowców „MARKUS”.

Zdjecia: www.gov.pl

  • Podpisanie porozumienia
  • Podpisanie porozumienia

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt