Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co słychać w Kinie Siemowit? 3.06-6.06

Dzień Dziecka w "Siemowicie" za nami. Echa tego wydarzenia jeszcze słychać w nadchodzącym repertuarze, bowiem do obejrzenia w ten weekend będą "Ogliki", "Detektyw Bruno", a także komediodramat w gwiazdorskiej obsadzie "Boscy".
 
Co to jest: zielone, brzydko pachnie i mieszka na gnijącym wysypisku? To oczywiście ogliki! Spokojny żywot tych wesołych stworzeń zostaje zaburzony przez plany wybudowania "świątyni spa". Czy razem z nowo poznanymi przyjaciółmi uda im się uratować dom i nadal toczyć smrodliwe życie?
 
"Boscy" w reżyserii Mariano Cohna i Gastona Duprata to miszmasz komedii, dramatu, hiszpańskiego temperamentu, ambicji i artyzmu. Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Tyle gwiazd światowego formatu w jednym pomieszczeniu? To musi grozić eksplozją - a gdy ta nastąpi, napięcie już tylko rośnie...
 
 
  • Repertuar kina "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt