Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Rządowy Program „Klub” w nowej odsłonie. Początek naboru wniosków już dzisiaj

7 kwietnia rusza o godz. 13.00 nabór wniosków o granty w ramach Rządowego Programu "Klub" wspierającego małe i średnie kluby sportowe prowadzące szkolenia dzieci i młodzieży do 18 roku życia.

W bieżącym roku, w formule Programu KLUB, zaszła istotna zmiana polegająca na tym, że nabór wniosków będzie prowadzony przez Operatora Krajowego programu, którym zostało Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe (LZS). Celem programu jest wsparcie małych i średnich klubów sportowych prowadzących szkolenie dzieci i młodzieży do 18. roku życia.

Program jest finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki (MSiT) ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej (FRKF).

Wsparcie w ramach Programu można uzyskać w dwóch wariantach:
– 10 tys. zł dla klubów jednosekcyjnych,
– 15 tys. zł dla klubów wielosekcyjnych.

Wspomniane środki można przeznaczyć na: wynagrodzenie szkoleniowców, organizację obozów sportowych oraz zakup sprzętu sportowego.

Budżet tegorocznej edycji programu jest najwyższy w historii i wynosi 66,5 mln zł, czyli o ponad 26 mln zł więcej niż w ubiegłym roku.

Program niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wnioskodawców. Tylko w 2021 roku dofinansowanie w ramach programu przyznano 5172 klubom.

Informacje dotyczące naboru wniosków można znaleźć na stronie internetowej Programu prowadzonej przez Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe (LZS).

Opis programu na naszej stronie internetowej znajduje się TUTAJ.

7 kwietnia, o godz. 12:00, rozpocznie się transmisja online z oficjalnej konferencji otwierającej tegoroczną edycję Programu.
Transmisja będzie dostępna na stronie: https://www.facebook.com/rzadowyprogramklub 

 

Źródło grafika - Ministerstwo Sportu i Turystyki, Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe (LZS)

  • Rządowy program - logo

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt