Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co słychać w Kinie Siemowit? 1.04-4.04

W najbliższy weekend kino Siemowit, ze względu na sobotni koncert formacji Baciary, grać będzie wyłącznie przez trzy dni. A co w repertuarze? Ostatni seans granego od kilku tygodni filmu Za duży na bajki, kontynuacja seansów najnowszej animacji Pixara To nie wypanda, a także dwie nowe propozycje: Pies oraz Mój dług.
 
"Były ranger Jason Briggs (w tej roli Channing Tatum) nie umie sobie ułożyć życia bez wojska. Gdy dostaje szansę powrotu do służby przyjmuje ją z entuzjazmem i bez zastanowienia. Szansa nazywa się Lulu i jest owczarkiem belgijskim o bogatej historii służby wojskowej. Briggs będzie mógł wrócić w kamasze pod warunkiem, że zawiezie Lulu na pogrzeb jej zmarłego pana". Tak pokrótce prezentuje się początek komedii familijnej pod tytułem Pies. Wspólna podróż to dobra okazja do zawiązania się nowej przyjaźni między człowiekiem a psem. Nie będzie łatwo, ale cóż to za wyzwanie, które nie jest wyzwaniem?
 
Mój dług to polski film opowiadający dzieje Sławomira Sikory, młodego przedsiębiorcy szantażowanego przez przestępców i skazanego na 25 lat więzienia. Pamiętacie Dług Krzysztofa Krauzego z 1999 roku? Tym razem w rolach głównych młode pokolenie: Bartosz Sak, Piotr Stramowski, Olga Bołądź, Marcin Januszkiewicz, Anna Kaczmarczyk. 
  • REPERTUAR-1.04-1448x2048

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt