Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 11.03-14.03

W drugi, marcowy weekend kino "Siemowit" oferuje młodszym widzom Ups 2! Bunt na arce, natomiast tym nieco starszym Batmana, granego już od zeszłego, premierowego tygodnia, oraz polską komedię gangsterską Krime story. Love story.

"Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń, w wyniku których resztki jedzenia i nasi bohaterowie zostają wyrzuceni za burtę". W polskiej wersji językowej głosu użyczają m.in. Izabela Kuna, Aleksander Milwiw-Baron oraz Tomasz Lach.

Z Krime story gostyninianie mieli szansę zapoznać się 8 marca przy okazji kinowych obchodów Dnia Kobiet. "Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. "Życie" jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz". Gangsterska adaptacja szekspirowskiej historii o Romeo i Julii? Przekonajcie się sami!

  • Kino Siemowit 11.03-14.03

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt