Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dzień Kobiet w kinie "Siemowit"

Kino "Siemowit" działające przy Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie przygotował na Dzień Kobiet dwie propozycje filmowe: Krime Story. Love Story oraz Spencer.

Pierwsza propozycja to wyreżyserowana przez Michała Węgrzyna komedia gangsterska inspirowana wydarzeniami opisanymi w książce Marcina "Kali" Gutkowskiego. Dwóch przyjaciół (Krime i Wajcha) dostają propozycję nie do odrzucenia - zarobienia naprawdę dużych pieniędzy. Planują, że będzie to ich ostatni nielegalny "skok", który ustawi ich już na całe życie. "Życie" jednak napisze dla nich zupełnie inny scenariusz. Człowiek, na którego dostają zlecenie okaże się ojcem dziewczyny, dla której główny bohater kompletnie straci głowę. Współczesna interpretacja Romea i Julii, role których wcielają się Cezary Łukasiewicz i Wiktoria Gąsiewska.

Spencer to film przedstawiający fragment historii małżeństwa księżny Diany i księcia Karola. Fragment, w którym Kristen Stewart wcielająca się w rolę Diany dominuje na pierwszym planie. W małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola już dawno wkradł się chłód. Krążą pogłoski o ich romansach i możliwym rozwodzie. Jednak święta Bożego Narodzenia w królewskiej posiadłości Sandringham mają przynieść spokój i rozładowanie napięć. Obfitość jedzenia i picia, strzelanie i polowania – oto wypróbowane sposoby wyciszania sporów. Diana dobrze zna tę grę. Grę pozorów, która jak bańka nadyma się przed Dianą. Wie, że nie pasuje do dworskiego, pełnego sztuczności życia. Czy znajdzie w sobie odwagę, by być szczęśliwą?

Film Krime Story. Love Story wyświetlony zostanie o 17:00, a Spencer - o 19:00.

  • Dzień Kobiet w kinie "Siemowit"

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt