Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 21.01-24.01

Kino Siemowit po raz ostatni w tym tygodniu wyświetlać będzie Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4. Ponadto planuje się premierowe seanse animacji Sing 2, a także czwartą odsłonę Matrixa.

Główny bohater Sing 2 Buster chciałby, aby jego spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Bez odpowiednich znajomości to zadanie może być karkołomne, dlatego Buster i jego ekipa muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka - Jimmy’ego Crystala. W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew Clay, który po stracie żony odizolował się od świata. Czy uda się Busterowi i jego przyjaciołom przekonać legendę i wreszcie wystawić spektakl w Redshore?

Świata Matrixa nie trzeba nikomu przedstawiać. Kultowa trylogia Wachowskich na stałe wpisała się do kanonu dzieł światowej kinematografii. W kolejnej, czwartej odsłone po raz kolejny zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss w duecie Neo-Trinity. Zobaczymy również nostalgiczny powrót do korzeni, w którym dekonstrukcja i dystans wobec materii Matrixa gra pierwsze skrzypce.

 

  • Kino Siemowit 21.01-24.01

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt