Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Co będzie grane w Kinie Siemowit? 14.01-17.01

W nadchodzący weekend Kino Siemowit planuje projekcję dwóch filmów: Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4, który wyświetlany jest już od dnia premiery i nadal cieszy się sporą frekwencją, oraz Spider Man. Bez drogi do domu, który zagrany zostanie w wersjach z napisami i z dubbingiem.

Koniec świata to kontynuacja perypetii rodzin Solskich i Wolańskich. Tym razem miłość Agnieszki i Marcina, których mieliśmy bliżej poznać w trzeciej części, rozkwita, podobnie zresztą jak Kasi i profesora Wolańskiego. Jak zakończy się opowieść - czy narzeczeni wezmą ze sobą ślub i będą żyć "długo i szczęśliwie", czy nastąpi tytułowy koniec świata?

Peter Parker, główny bohater filmu Spider-Man. Bez drogi do domu, zostaje zdemaskowany. Równowaga między życiem prywatnym a tym "w służbie ludzkości", równowaga między człowiekiem i pająkiem zostaje zachwiana. Peter prosi doktora Stephena Strange’a o pomoc. Wbrew oczekiwaniom pomoc wyrządza więcej szkody niż pożytku - zaklęcie Strange’a powoduje powstanie wyrwy w ich świecie, przez którą dostają się najpotężniejsi złoczyńcy, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w każdym uniwersum. Pamiętacie walki Spider-Mana z Zielonym Goblinem czy Doktorem Octopusem? Kto wie, czy nie tylko oni mają zapewniony powrót na kinowy ekran.

  • Kino Siemowit 14.01-17.01

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt