Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Spotkanie autorskie oraz promocja książki Martyny Górniak-Pełech

W piątek 19 listopada br. w sali wystaw im. Pawła Tencera Miejskiego Centrum Kultury o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie oraz promocja debiutanckiej książki Martyny Górniak-Pełech. Autorka urodziła i wychowała się w Kutnie. Z wykształcenia filolożka, tłumaczka, dziennikarka i fotoreporterka. Optymistka absolutna. Mama dwójki dzieci i kota. Uzależniona od przeprowadzek, aparatu fotograficznego i porannej kawy. Z zamiłowania podróżniczka. 

Książka „Dzieci Wielojęzyczne” pojawiła się na rynku literackim w październiku tego roku. To doskonała lektura dla wszystkich, którzy kochają języki, podróże i ciepłe kraje. Opisuje w niej historie swoich dzieci, które w momencie ukończenia książki nie przekroczyły jeszcze dziesięciu lat, a biegle posługują się czterema językami (polskim, angielskim, hiszpańskim i maltańskim).

W imieniu organizatora Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie serdecznie zapraszamy wszystkich do wielokulturowego świata autorki. Świata pełnego hiszpańskich kolorów, międzynarodowych smaków i międzykulturowych rozterek.

Grażyna Stępka

  • Spotkanie autorskie z Martyną Górniak-Pełech

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt