Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Ankieta dotycząca rozpoznania wartości dziedzictwa materialnego i niematerialnego w woj. mazowieckim

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wraz z dyrektor Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego dr Elżbietą Kozubek zwracają się z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej wartości dziedzictwa materialnego i niematerialnego na terenie całego województwa mazowieckiego. 

Ważnym elementem audytu krajobrazowego będą informacje na temat zwyczajów i obrzędów, a także stylu życia lokalnych społeczności oraz form architektonicznych, będących detalami przestrzeni małych ojczyzn. Informacje te będą także wykorzystywane w pozostałych działaniach Samorządu Województwa Mazowieckiego w obszarze dziedzictwa kulturowego. 

Prośba dotyczy wypełnienia ankiety w możliwie krótkim terminie i odesłanie jej drogą elektroniczną na adres pracownika Zakładu Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Przyrodniczym Politechniki Warszawskiej - Lukasz.Kuzak@pw.edu.pl oraz Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie, oddziału terenowego w Płocku - plock@mbpr.pl 

Rzeczywistość, w której funkcjonujemy jest związana z sytuacją pandemiczną, dlatego właśnie wymaga wsparcia i wzajemnej pomocy. W celu zdiagnozowania potencjału kulturowego poszczególnych miejscowości i gmin, istotne jest zaangażowanie przedmiotowe wszystkich lokalnych społeczności.

  • logo MBPR w Warszawie
  • Logo Marszałek Województwa Mazowieckiego

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt