Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w gostynińskich szkołach podstawowych

W wyjątkowy sposób odbyło się tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego w gostynińskich szkołach podstawowych. W związku z panującą sytuacją pandemiczną odstąpiono od ogólnego zgromadzenia wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na rzecz spotkania tylko z wychowawcą w klasach. W uroczystościach nie uczestniczyli także zapraszani zawsze goście i przyjaciele placówek, a opiekunom zalecano pozostanie na zewnątrz obiektów. Wszyscy wchodzący do budynku szkolnego musieli zdezynfekować ręce oraz założyć maseczkę ochronną. Nauczyciele nie będący wychowawcami dyżurowali w tym czasie w budynkach szkół.

Dziś, 1 września 2021 r., uczniowie zabrali ze sobą plecaki, aby móc przynieść do domu podręczniki, które przygotowane zostały dla każdego przez biblioteki szkolne. Zapisali plan lekcji i od jutra realizować będą kolejny etap swojej edukacji wspólnie ze swoimi szkolnymi kolegami pod kierunkiem gostynińskich pedagogów.

Od 1 lipca 2021 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, realizując rządowy program „Dobry Start” 300+, udziela wsparcia finansowego dla wszystkich polskich uczniów rozpoczynających rok szkolny 2021/2022. Rodzice lub opiekunowie mogą składać wnioski o to jednorazowe wsparcie bez względu na osiągany dochód w formie elektronicznej jeszcze do 31 listopada 2021 r.

  • Nowy rok szkolny
  • Nowy rok szkolny

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt