Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

SGTPG zaprasza na rozwój kompetencji zawodowych - szkolenie RODO

Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego serdecznie zaprasza osoby 50+, w tym kobiety i bezrobotnych oraz Ochotnicze Straże Pożarne, Koła Gospodyń Wiejskich a także lokalne Stowarzyszenia do udziału w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą "Rozwój kompetencji zawodowych - szkolenie RODO", które odbędzie się w dniach 21-22 września 2021 r. o godz. 13.00, w sali konferencyjnej hali sportowej w Łącku.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się między innymi z zagadnieniami o przepisach o ochronie danych osobowych oraz odbędą się  warsztaty z przygotowania analiz ryzyka. Prowadzący zapozna uczestników m.in. z dokumentacją wewnętrzną dotyczącą ochrony danych osobowych.

Szkolenie ma na celu: aktywizację i integrację mieszkańców w zakresie szkolenia lokalnych liderów, wyrównanie różnic w dostępie do edukacji mieszkańców, zwiększenie możliwości zatrudnienia i szerszy dostęp do rynku pracy oraz rozszerzenie i podniesienie jakości świadczonych usług.

Zadanie zostało dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Działanie 19 "Wsparcie dla rozwoju w ramach inicjatywy LEADER" Podziałanie 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność".  

  • logo SGTPG

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt