Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Środki rządowe na inwestycje w Gostyninie

Gmina Miasta Gostynina pozyskała 3.000.000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych na rozbudowę Przedszkola nr 4.
Inwestycja polegać będzie na dobudowaniu do istniejącej bryły powierzchni użytkowych dla ośmiu oddziałów przedszkolnych i czterech oddziałów żłobkowych. W istniejącym budynku dodatkowo zmieniona zostanie technologia funkcjonowania kuchni i jej zaplecza.
W części przeznaczonej na wychowanie wczesnoszkolne powstanie osiem sal z magazynkami dla ośmiu grup przedszkolnych oraz łazienki obsługujące po dwie sale. W nowych oddziałach dla dzieci do lat 3 powstaną cztery sale dydaktyczne, przy każdej pokój do spania. Łącznie do żłobka będzie mogło uczęszczać 100 maluchów.
Przewidziana jest także część administracyjna, pokoje biurowe i socjalne, łazienka dla dzieci i pomieszczenie gospodarcze dla konserwatora. Innowacją będzie utworzenie pierwszej w Gostyninie biblioteki dla maluchów, która zaoferuje spotkania z literaturą, nauczy obcowania z księgozbiorem oraz zainspiruje najmłodszych gostyninian do twórczych działań.
Po zakończeniu rozbudowy placówka będzie mogła objąć opieką 400 dzieci, a zatrudnienie w niej znajdą 72 osoby. Dzięki inwestycji zostanie zagwarantowana dostępność do miejsc w gostynińskich przedszkolach i żłobkach.
  • Logo programu

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt