Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Nowa zakładka eDokumenty

Drodzy mieszkańcy przypominamy, że w dalszym ciągu obsługa interesantów w Urzędzie Miasta jest nieco ograniczona. Zachęcamy do korzystania z możliwości załatwienia urzędowej sprawy poprzez kontakt drogą mailową, telefoniczną, czy poprzez ePUAP, jeśli tylko jest to możliwe. W obecnym okresie epidemii jest to wygodna i bezpieczna dla wszystkich forma.
Chcąc usprawnić proces obsługi interesantów i zminimalizować Państwu konieczność kilkukrotnego stawiennictwa, informujemy, że zebraliśmy formularze/druki do pobrania i wypełnienia w jednym miejscu. Nie musicie już szukać ich w Biuletynie Informacji Publicznej, czy fatygować się osobiście po druki. Są teraz dostępne na stronie internetowej urzędu miasta www.gostynin.pl w prawym górnym rogu w zakładce eDokumenty.
Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza współpraca i kontakt z Państwem przebiegały bezproblemowo. Staramy się, na miarę możliwości technicznych, udoskonalać jakość świadczonych usług i wprowadzać działania, który przysłużą się mieszkańcom.
  • Zrzut ekranu strony interentowej z zaznaczoną zakłądką

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt