Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Nowy radiowóz dla gostynińskiej Policji

Na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie miało miejsce uroczyste przekazanie radiowozu dla gostynińskich policjantów. Na drogach naszego powiatu pojawi się nowy pojazd – nieoznakowany Kia.

Zakup samochodu mógł się odbyć dzięki współpracy Policji z Starostwem Powiatowym w Gostyninie, Urzędem Miasta w Gostyninie, Urzędem Gminy Gostynin, Szczawin Kościelny, oraz Pacyna. Nieoznakowany pojazd Kia służyć będzie funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego.

W uroczystym przekazaniu kluczyków uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Gostynin insp. Zbigniew Włodkowski, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gostyninie mł. insp. Robert Koper, Starosta Gostyniński Arkadiusz Boruszewski, Burmistrza Miasta Gostynina Paweł Kalinowski, Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński, Wójt Gminy Szczawin Kościelny Barbara Stępniak.

Komendant gostynińskiej Policji inspektor Zbigniew Włodkowski podziękował przedstawicielom lokalnych władz samorządowych oraz za wsparcie w doposażeniu w nowy środek transportu. Jak podkreślił, okazana pomoc jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo mieszkańców.

źródło: KPP Gostynin

  • Nowy radiowóz dla gostynińskiej Policji
  • Nowy radiowóz dla gostynińskiej Policji

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt