Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

FEA Gostynin - V miejsce w I Lidze Młodzik D1

Choć to w niedzielę 15 listopada miał odbyć się ostatni mecz ligowej kolejki D1, okazało się jednak, że rozgrywki zakończyły się już w sobotę 7 listopada . Drużyna Kasztelana Sierpc w niedzielę oddała mecz walkowerem.

7 listopada na boisku w Płocku FEA Gostynin zmierzyła się z trudnym rywalem, zwycięzcą ligi Młodzik D1- SSM I Wisłą Płock. 

Zespół Wisły to zdecydowanie najlepsza drużyna naszych rozgrywek. Dziś przegraliśmy 5-0, ale z gry i zaangażowania zespołu jestem bardzo zadowolony– podsumowuje trener Piotr Wilamowski

UKS Fooball Education Academy Gostynin zajął ostatecznie 5 miejsce w tabeli I Liga Młodzik D1. Z pewnością to miejsce nie oddaje w pełni obrazu gry naszej drużyny, która zdecydowanie mogła się podobać.

Przyszłość przed nami i jesteśmy bardzo dumni z postawy w lidze wszystkich naszych zawodników. Bardzo serdecznie gratulujemy!

Podziękowania kierujemy również w stronę Rodziców zawodników. Doskonale Państwo wspierali swoje pociechy  i wierzyli w sukces. Dziękujemy Panu Tomaszowi Biegańskiemu za opiekę medyczną. To naprawdę duży komfort, kiedy o nasze dzieci dbają fachowcy. 

Skład FEA Gostynin D1: Filip Jaskulski (BR), Antek Pruszyński, Norbert Baranowski, Kacper Bajerowicz, Jakub Radecki, Mateusz Bartnicki, Filip Grzybowski, Piotr Biegański, Adam Winnicki, Oliwia Marcinkowska, Franek Anyszka , Łukasz Suwała, Marcel Wudarczyk (BR), Kajetan Walczak, Oliwier Pewniak, Szymon Broda, Jan Śluborski, Adam Zieliński, Artur Świerzyński

Trener : Piotr Wilamowski

Asystent: Tomasz Radecki

Na zakończenie ligi cała drużyna otrzymała dresy firmy adidas, z logo klubu i nazwą miasta. Dresy dla drużyny Młodzik U-13 zostały ufundowane ze środków Urzędu Miasta Gostynina w ramach zadania: Realizacja programu szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Gostynin w 2020 roku. W imieniu zarządu klubu, trenerów oraz zawodników serdecznie dziękujemy.

 

Źródło:

https://footballeducation.pl/fea-gostynin-v-miejsce-w-i-lidze-mlodzik-d1/?fbclid=IwAR1TJ1IgHA3WTUacSHQ5tjJSFVkmNHDqGZssVoHQfVKKnBT-4KPyV8KCjFo

  • FEA Gostynin - V miejsce w I lidze Młodzik D1

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt