Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

„Bliskie spotkanie z Pakistanem” – zapraszamy

„Bliskie spotkania z…” to cykl opowieści o Polakach zaangażowanych w niesienie zmiany wśród ludzi żyjących w różnych zakątkach świata. Dotychczas słyszeliśmy opowieści z Ugandy, Papui-Nowej Gwinei, Mołdawii, Egiptu, Filipin, Nepalu, Izraela, Chakasji, Osetii Północnej czy Gagauzji. Wśród naszych gości byli tłumacze Nowego Testamentu, pielęgniarki, pedagodzy, podróżnicy, biznesmeni społeczni, autorzy książek, ludzie różnych umiejętności i profesji.
 

W sobotę (24.10) o godz. 17.30 w Miejskim Centrum Kultury będziemy gościć Agatę i Macieja Strzyżewskich, którzy są zaangażowani w budowanie studni i wykupywanie rodzin pracujących niewolniczo w fabrykach cegieł na terenie Pakistanu.

  • plakat promujący wydarzenie

Treść plakatu: Bliskie spotkanie z… Pakistanem; (zdjęcie) Agata i Maciej Strzyżewscy są założycielami Fundacji Wszystko Jest Możliwe działającej w środowisku wielokulturowym i wielowyznaniowym, między innymi na terenie Pakistanu. Aktualnie realizacją projekty związane z budową studni i wykupowaniem rodzin pracujących niewolniczo w fabrykach cegieł. Więcej o działalności Agaty i Maćka Strzyżewskich można przeczytać na stronie www.fwjm.org; Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie (Sala galeryjna) ul. 18 Stycznia 2; 24 października 2020; godz. 17.30; Wstęp wolny; Organizator: Piotr Syska, Misja Pielgrzym (www.misjapielgrzym.pl); Zobacz świat z innej perspektywy; Polskie historie misyjne – od pasji do działania.

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
INFORMACJA O NIECZYNNEJ KASIE