Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Noc innowacji

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. we współpracy z Fundacją Digital Poland serdecznie zapraszają uczniów i nauczycieli do udziału w wydarzeniu organizowanym w ramach tegorocznej edycji Nocy Innowacji.

Noc Innowacji to  ogólnopolskie wydarzenie organizowane w ramach Festiwalu Cyfryzacji, którego celem jest m.in. edukacja społeczeństwa w zakresie cyfryzacji i nowoczesnych technologii oraz promocja Polski jako centrum światowych innowacji. Naszym zaangażowaniem w Noc Innowacji wychodzimy naprzeciw potrzebom i pokazujemy świat przyszłości z bliska. Wydarzenie to jest okazją, by w tym wypadku uczniowie i nauczyciele na własne oczy i uszy przekonali się jak nowoczesne technologie zmieniają nasze codzienne życie.

Już dziś serdecznie zapraszamy na inspirujący i interaktywny wykład prof. PW Janusza Kempy nt. „Eksperymentowania i projektowania innowacji w warunkach szkolnych”, który odbędzie się 10.10.2020 r. (tj. sobota), w godzinach 16:00-17:30, za pośrednictwem platformy Zoom. Na przykładzie projektów, które brały udział w latach 2016-20 w elitarnym konkursie BEAMLINE FOR SCHOOLS uczestnicy dowiedzą się jak działa akcelerator cząstek elementarnych w CERN w Genewie i jakie technologie pozwala rozwijać. Zapraszamy również młodzież do dyskusji o przyszłości innowacji oraz o odwadze, jaką trzeba mieć, by kreować nową rzeczywistość.

Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/841453-11/

  • Noc innowacji

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt

baner toplayer
INFORMACJA O NIECZYNNEJ KASIE