Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Wspieramy Wiktorię

Urząd Miasta Gostynina wraz z jednostkami podległymi przystąpił do akcji wspierającej Wiktorię Przybylską. Zebrano na ten szczytny cel 1.072 zł.

Z prośbą o pomoc dla córki zwróciła się mama 13-letniej dziewczynki, pani Iwona.

Wiktoria pochodzi z Gostynina i cierpi na SMA (rdzeniowy zanik mięśni). Rodzice codziennie z drżeniem serca obserwują, jak mięśnie przyrdzeniowe ich córki zanikają powodując coraz większy brak władzy nad ciałem. Sprawne nóżki zajął wózek inwalidzki, a pozycja siedząca jest możliwa dzięki implantom w kręgosłupie. Obecnie walka toczy się o to, aby Wiktoria miała przystosowany do wzrostu wózek inwalidzki i mogła być odpowiednio rehabilitowana.

Typ I SMA, na który cierpi mała gostyninianka jest najpoważniejszy i najgorszy, bo dzieci bez leczenia tej choroby umierają.

Drodzy Państwo, warto odpowiedzieć sercem na słowa mamy Wiktorii: "Moja córeczka znika, każdego dnia jest jej coraz mniej. Walczę o życie Wiktorii, bo Ona jest dla mnie wszystkim. Wiktoria przyjmuje lek, który ma spowolnić postęp choroby i na szczęście w Jej przypadku działa. Przy intensywnej rehabilitacji mogłaby żyć tak jak teraz. Jednak potrzeby są duże, stąd moja prośba o pomoc".

Zwracamy się z do wszystkich ludzi o gorących sercach, aby wsparli Wiktorię wpłacając datki na - https://www.siepomaga.pl/wiktoriaprzybylska

 

  • Wiktoria Przybylska
  • Darowizna dla Wiktorii

wstecz

Banery

Stopka

Kontakt

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt