Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Punkt potwierdzania Profili Zaufanych ePUAP

Wszystkim mieszkańcom Gostynina przypominamy, że w Urzędzie Miasta Gostynina funkcjonuje punkt potwierdzania profilu zaufanego ePUAP (eGO). Każdy mieszkaniec miasta zainteresowany założeniem konta na ePUAP oraz posiadaniem profilu zaufanego może przyjść do Biura Organizacyjnego Burmistrza w Urzędzie Miasta przy ul. Rynek 1 (I piętro) i dokonać potwierdzenia profilu zaufanego. Narzędzie to jest niezbędne do składania podpisu na dokumentach w formie elektronicznej przysyłanych do instytucji administracji publicznej za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej. Umożliwia to załatwianie spraw urzędowych bez konieczności osobistego udania się do instytucji. Wykorzystując profil zaufany można np. zarejestrować działalność gospodarczą, złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego, zgłosić urodzenie dziecka, rozliczyć podatki czy pobrać zaświadczenie o niekaralności.

Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach realizacji przez Gminę Miasta Gostynina Projektu Partnerskiego pn.:  „Sprawność – kompetencja – satysfakcja – wysoka jakość obsługi klienta w pięciu JST z regionu płockiego i gostynińskiego.”

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem bezpłatnego profilu zaufanego serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Biurze Organizacyjnym Burmistrza Urzędu Miasta.

  • Profil zaufany logo

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt