Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Stopniowe zwiększanie zakresu obsługi bezpośredniej klientów Urzędu Miasta

W związku z częściowym znoszeniem ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa, informujemy, że etapami rozszerzana będzie możliwość osobistej wizyty w urzędzie. W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, zadania te realizowane będą przy zachowaniu wymogów minimalizujących ryzyko zarażenia COVID-19.

Od środy 13 maja br. Urząd Miasta Gostynina wznowił przyjmowanie płatności w kasie w godzinach:
 
7.30 - 13.30 (poniedziałek, środa, czwartek)
7.30 - 14.30 (wtorek)
7.30 - 12.30 (piątek)

Wejście do Urzędu Miasta od strony parkingu. Klienci przyjmowani będą pojedynczo, po uprzedniej dezynfekcji rąk. Pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznej odległości od drugiej osoby.

UWAGA! W kasie Urzędu Miasta istnieje możliwość dokonywania opłat kartą płatniczą. Jest to bezpieczniejsza forma płatności, do której stosowania gorąco zachęcamy.

Od poniedziałku 18 maja Urząd Miasta Gostynina wznawia osobistą obsługę klientów. Mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo sanitarne i zachowanie odpowiedniego dystansu między ludźmi, wprowadzimy limity – do 5 osób w budynku i w dalszym ciągu funkcjonować będzie ograniczona obsługa bezpośrednia.

Gostynińscy urzędnicy w dalszym ciągu zachęcają, żeby sprawy, które nie wymagają osobistej wizyty załatwiać online, telefonicznie lub przez skrzynki podawcze.

  • Herb

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt