Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Samoobrona nie tylko dla Seniora z Kravvtrening

W dniu 14 listopada w ramach zajęć „O finansach …. w bibliotece - 6. edycja” Miejska Biblioteka Publiczna w im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie miała zaszczyt gościć Panią Różę Kaszewską instruktora Kravvtrening.pl w Gostyninie.

Zajęcia przeprowadzone przez Panią Różę Kaszewską Kravvtrening.pl pod tytułem „Samoobrona nie tylko dla Seniora” miały na celu wyposażyć uczestników w podstawowe techniki obrony z wykorzystaniem parasola czy też torebki. Nabyte umiejętności pozwolą uczestnikom w codziennym życiu radzić sobie w sytuacji zagrożenia. Zajęcie odbyły się w ramach kursu o edukacji ekonomicznej.

Serdecznie dziękujemy seniorom za duże zaangażowania, aktywność na zajęciach oraz wyśmienite humory.

Podziękowania kierujemy do Kravvtrening.pl za podjęcie współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie, a Pani Róży Kaszewskiej dziękujemy za profesjonalne przeprowadzenie zajęć oraz uśmiech i dobrą atmosferę.

„O finansach… w bibliotece”, to projekt Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego umożliwiający dorosłym użytkownikom bibliotek z całej Polski skorzystanie z nowej oferty, jaką jest edukacja z zakresu finansów osobistych. Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Nadzór merytoryczny pełni Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Biblioteka Główna Woj. Mazowieckiego.

W 6. - tej edycji mamy do zaoferowania zakres tematyczny obejmujący m.in. Bezpieczne finanse w sieci. Jak nie dać się oszukać ani wykorzystać w Internecie? Przezorny zawsze ubezpieczony. Jak dobrze się ubezpieczyć? Zarabianie na emeryturze. Jak zyskać dodatkowy dochód i zwiększyć świadczenie emerytalne? Płatności bezgotówkowe. Jak wygodnie i bezpiecznie płacić, korzystając z nowoczesnych technologii? Zakupy przez internet. Jak kupować nie wychodząc z domu?

W 5 - edycji projektu Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie, która wzięła w nim udział po raz pierwszy, została wyróżniona jako inspirująca biblioteka.

Źródło: MBP

  • Seniorzy na zajęciach z samoobrony
  • Seniorzy na zajęciach z samoobrony
  • Zdjęcie  7
  • Seniorzy na zajęciach z samoobrony
  • Seniorzy na zajęciach z samoobrony

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt