Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

2,5 mln zł dla Gostynina na modernizację stadionu

W dniu 10 października 2019 r. na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki został opublikowany Protokół z oceny formalno-merytorycznej Zespołu do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Z zapisów protokołu wynika, iż inwestycja Gminy Miasta Gostynina pod nazwą: „Modernizacja Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gostyninie polegająca na budowie zaplecza socjalno-sanitarnego oraz boiska treningowego na potrzeby Miejskiego Klubu Sportowego Mazur Gostynin wraz z niezbędną infrastrukturą i urządzeniami”  otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 500 000,00zł.

Łączny koszt planowanego zadania to 5 837 134,00zł. Pierwszy etap inwestycji na terenie MOSiR w Gostyninie obejmie budowę zaplecza socjalno-sanitarnego oraz budowę boiska treningowego wraz z dojściami, dojazdami, niezbędną infrastrukturą techniczną, w tym instalacją oświetleniową, wodno-kanalizacyjną realizowaną w miejscu rozbiórek istniejących budynków gospodarczych i kortów tenisowych.

Zdjęcia: Rafał Zalewski

  • Stadion MOSiR
  • Stadion MOSiR

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt