Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Dotacja na działania lokalne w ramach programu „Niepodległa”

Wydział Pozyskiwania Środków Zewnętrznych przy współpracy z Wydziałem Promocji Miasta i Ochrony Zdrowia pozyskał dofinansowanie w wysokości 18 230,00 zł na realizację zadania pod nazwą: Gostynińskie oblicza – Niepodległa, ze środków Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022, Priorytet 2, Schemat 2A, którego realizatorem będzie Miejskie Centrum Kultury.
 

Program łączy różne inicjatywy organizowane z okazji obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości. Inspiracją dla wspólnego świętowania są wartości szczególnie ważne dla Polaków: wolność, poszanowanie godności i praw człowieka oraz solidarność.

Celem naszego projektu jest zachęcenie mieszkańców do aktywnego włączenia się w obchody tego święta, kładąc nacisk na aspekt edukacyjny. W ramach projektu odbędą się takie wydarzenia jak: kino plenerowe z historią w tle, przejazd PatrioBusem, H!-STORY - HISTORIA OSWOJONA, Rajd rowerowy "Śladami miejsc pamięci" oraz Wielopokoleniowa Gra Miejska.

 

Projekt skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gostynina, dlatego już dziś gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa. O szczegółach poszczególnych wydarzeń będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

 

 

  • Dotacja na działania lokalne w ramach programu „Niepodległa”

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt