Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

W Gostyninie "Przychodzi baba do lekarza"

Mamy przyjemność zaprosić w imieniu Miejskiego Centrum Kultury w Gostyninie na komedię muzyczną pt. "Przychodzi baba do lekarza", która odbędzie się 3 października 2019r.
Fabuła komedii przeniesie nas do tradycji polskiego dowcipu. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Doskonała obsada gwarantuje dobrą zabawę.
Dottore Kazimierz, polski Italiano, leczy nie tylko ciało, ale i dusze. Do jego gabinetu ustawiają się kobiety potrzebujące sercowej, lekarskiej porady. Gena, nowy członek Klubu Dorosłych Singli nie wie, na którego amanta się zdecydować..., co będzie się działo dalej?... trzeba to koniecznie zobaczyć.
Sztuka wyreżyserowana jest przez Aleksandrę Nieśpielak, w opracowaniu muzycznym Aleksandry Nieśpielak, Michała Borowskiego (piano,sax), pod kierownictwem  Booking: Oliwi Dąbrowskiej.
W inscenizacji zobaczymy takie postacie jak: Doktor - Adam Adamonis/  Andrzej Młynarczyk/Stefano Terrazzino; Kleo - Aleksandra Nieśpielak; Pacjent - Wojciech Czerwiński/Krzysztof Wieszczek; Gena - Ewa Florczak/Grażyna Zielińska; Kasia - Dorota Szperlak.
Bilety można nabyć: 
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/39902/Gostynin/Przychodzi+baba+do+lekarza/

  • Plakat - zaproszenie

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt