Przejście do sekcji:

Gmina Miasta Gostynina - oficjalna strona

Menu

Treść strony

Wiosenny Rajd Rowerowy- zapraszamy!

Z wielką radością zapraszamy Państwa na Wiosenny Rajd Rowerowy już w najbliższą sobotę tj. 27.04.2019r., którego celem jest promowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz zaprezentowanie ciekawych miejsc w mieście i okolicy.

Cieszymy się, że w tym roku oprócz pięknej i przyjemne trasy możemy zaproponować Państwu ciekawe atrakcje. Mamy tylko nadzieję, że pogoda nas nie rozczaruje.

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału!

  • Rajd

Treść plakatu: Wiosenny Rajd rowerowy; 27 kwietnia 2019 r.; start godz. 10.00; Wypożyczalnia Gostynińskich Rowerów Miejskich – Zamek Gostyniński; Trasa (ok. 25 km): Gostynin – Zamek > Strzałki> Sałki> Ruszków> Zaborów Nowy (wspólne ognisko i warsztaty garncarskie)> Zieleniec> Baby Górne> Solec> Budy Kozickie> Gostynin- Zamek.; Zapisy w dniu rajdu od godz. 9.00; Udział w rajdzie jest bezpłatny; Regulamin oraz karty zgłoszeniowe dostępne na stronie internetowej www.gostynin.pl; Organizatorzy zapewniają przyjemną tras e, ciekawe atrakcje, prowiant i świetną zabawę; Nie masz roweru? Nic straconego… Wypożyczalnia Gostynińskich Rowerów Miejskich ma do zaoferowania: - 10 dużych rowerów, - 2 przyczepki rowerowe, - 6 mniejszych rowerów, - 4 foteliki na bagażnik rowerowy; Przyjdź wcześniej i zarezerwuj! Wypożyczalnia w dniu rajdu jest bezpłatna.

wstecz

Banery

Stopka

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Położenie urzędu

[obiekt mapy] Mapa Miasta Gostynina

Urząd Miasta Gostynina
ul. Rynek 26
09-500 Gostynin
tel.: 24 236 07 10
fax.: 24 236 07 12
e-mail: um@gostynin.pl

Szczegółowy kontakt