Remis uratowany w końcówce meczu. Spadek w tabeli

W 21 kolejce IV Ligi Mazowieckiej Gr. Północnej Mazur Gostynin zremisował 2:2. Bohaterem meczu został 26-letni pomocnik Mazura Filip Skupiński.

Mecz rozgrywany na Stadionie MOSiR w Gostyninie dobrze ułożył się dla naszych piłkarzy. W 3 minucie Rafał Wilamowski mocno uderzył pod poprzeczkę bramki Hutnika i nasz zespół objął prowadzenie. Nic nie zmieniło się do przerwy, choć powinno, ponieważ doskonałą okazję zmarnował pod koniec meczu także Wilamowski, dobijając strzał Bartosza Komorowskiego.

Niestety, w drugiej połowie nasz zespół osłabł fizycznie a Hutnik to wykorzystał. W 72. minucie Patryk Turko wyrównał po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego. Trzy minuty później Paweł Tarnowski wyprowadził drużynę Hutnika na prowadzenie po strzale z dystansu.

Na 2:2 w doliczonym czasie gry wyrównał bardzo dobrze grający w całym meczu Filip Skupiński, po znakomitym strzale z rzutu wolnego z 18 metrów.

Nasz zespól mimo remisu spadł w tabeli IV Ligi na trzecie od końca miejsce. Drugi mecz z rzędu wygrała Mławianka Mława i zepchnęła w tabeli Mazur na trzecie od końca, spadkowe 14 miejsce.

Kolejny mecz Mazur zagra na wyjeździe, w 22 kolejce w sobotę, 27 kwietnia 2019 r. o g. 11:00 w Wołominie z liderem - Huraganem.

Mazur Gostynin - Huragan Wołomin 2:2

Bramki: 3' Rafał Wilamowski, 90+3' Filip Skupiński - 72' Patryk Turko, 75' Patryk Tarnowski

Mazur: Klaudiusz Kurek - Dominik Konwerski, Adrian Budnicki, Piotr Dutkiewicz, Bartosz Wiśniewski (77' Konrad Popławski) - Rafał Wilamowski, Filip Skupiński, Damian Surmak, Vasyl Ravlyk, Michał Patora - Bartosz Komorowski (73' Eryk Przybylski); trener: Artur Kapela, asystent trenera: Paweł Kowalski

Hutnik: Patryk Andrzejczak - Przemysław Sawicki (46' Patryk Turko), Maciej Baranowski, Rafał Goluch (89' Kamil Waćkowski), Jakub Górski (46' Dominik Marchelewicz) - Piotr Wielgosz, Grzegorz Brzeziński, Paweł Giel (88' Kornel Stankiewicz), Karol Cimochowski (46' Bartosz Drożdżal), Rafał Grabowski (59' Paweł Tarnowski) - Damian Pracki (90' Damian Pracki); trener: Bartłomiej Walewski, asystent: Łukasz Jóźwiak

Żółte kartki: Ravlyk, Surmak, Komorowski - Baranowski, Drożdżal, Brzeziński